piątek, 12 września 2014

W podróż z niemowlakiem w przyczepce rowerowej? Kajtostany odsłaniają kulisy niezwykłych podróży z dwójką dzieci!

Jaką przyczepkę rowerową wybrać do przewozu niemowlaka? Jak przygotować się na nocleg i kąpiel podczas wyprawy rowerowej z dziećmi? Co jeść, czym karmić, jak gotować? Na te i wiele więcej pytań, które mogą się nasunąć rowerzystom marzącym o wyprawach z małymi dziećmi odpowiadają w obszernym wpisie praktycy takich wypraw na dwóch kółkach z maluchami: KajtoStanyJak podróżuje się z niemowlakiem, z niemowlakiem na rowerze.
niemowlak w przyczepce rowerowej w podrózy
Zdjęcie z polecanego wpisu:
Jak podróżuje się z niemowlakiem, z niemowlakiem na rowerze 

Wśród wszystkich porad sprzętowych, logistycznych i praktycznych, najbardziej do podróży rowerowych z małymi dziećmi przekonała nas uwaga dotycząca radości, którą pozwolimy sobie zacytować:
Im więcej rodzic się uśmiecha, tym częściej robi to dziecko. Im więcej my jeździmy, tym więcej się uśmiechamy i tym szczęśliwsze są nasze dzieciaki. Logiczne? Jasne, że tak. Proste zasady są proste i zazwyczaj najlepsze. Bo zastanówcie się co tak naprawdę potrzebne jest Waszemu dziecku? Nie ma znaczenia czy jest rzekomo nic nie kumające niemowlę czy czasem przemądrzały 3-latek. Najważniejsi są szczęśliwi i kochający rodzice. Także róbcie to co kochacie najmocniej i przekazujcie tę karmę swoim dzieciom.
Genialne podsumowanie!
KajtoStanyJak podróżuje się z niemowlakiem, z niemowlakiem na rowerze Już od jakiegoś czasu wiele osób pyta nas o to, jak to jest z tą jazdą rowerami z dziećmi. Pytania pojawiają się coraz częściej odkąd jeździmy z dwójką, w ...

2 komentarze:

  1. Kajtostany są niesamowici!

    A tutaj my dzielimy się doświadczeniami :) http://www.dzieciakiwplecaki.pl/artykul/6228/szymek-nie-badz-zyla-daj-pojezdzic-czyli-od-jakiego-wieku-zaczac

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie zastanawiamy się nad zakupem takiej maszyny. Póki co, to same pozytywne głosy ;)

    OdpowiedzUsuń