wtorek, 5 sierpnia 2014

Polecane: Statek kosmiczny

Źródło: www.facebook.pl/statekkosmicznypl
W tym sezonie przybyło nam w agregatorze kilkanaście ciekawych blogów, stopniowo będziemy je przedstawiać i reklamować. Autorzy bloga Statek Kosmiczny przedstawili się w zgłoszeniu tak:

Statek Kosmiczny to miejski blog rowerowy. Opowiadamy o tym, co można zrobić z rowerem w mieście. Interesuje nas kultura rowerowa, zjawiska i wydarzenia związane z dwoma kółkami. Zawody MTB i rozkminy na temat tego, ile waży dana część pozostawiamy innym.Za blogiem stoja Maciek i Maja.

ZAŁOGA STATKU


Na ich stronie w zakładce o blogu czytamy:

Statek Kosmiczny to miejski blog rowerowyOpowiadamy o tym, co można zrobić z rowerem w mieście. Interesuje nas kultura rowerowa, zjawiska i wydarzenia, związane z dwoma kółkami. Zawody MTB i rozkminy na temat tego, ile waży dana część pozostawiamy innym. Dlaczego?
Bo wierzymy, że rower to najlepsze narzędzie do przemieszczania się po mieście, podobnie jak młotek jest najlepszym narzędziem do wbijania gwoździ. Można zastanawiać się czy trzonek dłuższy o 2 cm poprawi jego wydajność, tylko po co?
Dla nas liczy się to, co możesz zrobić ze swoim rowerem żyjąc w mieście. W jaki sposób on może zmienić Twoją codzienność i jak zmienia się miasto, pod wpływem rosnącej liczby rowerzystów. Przyglądamy się i opisujemy zjawiska, które można streścić zgrabnym sloganem bikes make life better.
Dlaczego akurat „Statek Kosmiczny”?
Historia jest długa. To, co widzisz przed sobą to kolejna odsłona bloga, na którym kiedyś pojawiały się rysunki mniej lub bardziej satyryczne. Formuła się wyczerpała, została domena. Okazało się, że dobrze pasuje do naszej nowej zajawki czyli rowerów. W końcu każdy, kto posiada swoje dwa koła ma do dyspozycji prywatny statek kosmiczny i może nim dotrzeć tam, gdzie tylko chce.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz