poniedziałek, 17 czerwca 2013

Nowy blog w agregatorze (i info o blogach z bikestats.pl): A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!

Do działu o turystyce dołącza kolejny bardzo ciekawy blog A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!. Wyjątkowe jest to, że prowadzony jest na bikestatsie co może mieć wpływ na rozwój agregatora, ale o tym poniżej. Najpierw przedstawienia autora:

Nazywam się Karol Werner i jestem z Rudy Śląskiej. Studiuję Mechanikę i Budowę Maszyn, a czasem lubię trochę dalej pojeździć. Aktualnie planuję prawie 50 dniową wyprawę w Kaukaz i na Bliski wschód.


Wracając do problemów z bikestats. Byliśmy przekonani, że blogi prowadzone na platformie  bikestats nie mają kanału RSS pozwalającej na subskrypcję wpisów jednego autora.  Jeśli okaże, że możliwe będzie też dodanie kolejnych blogów, nasza baza prawdopodobnie bardzo się powiększy, bo na bikestatsie jest wiele ciekawych autorów, zwłaszcza piszących o turystyce. Mieliśmy już wcześniej zgłoszenia blogów z bikestats, ale nie miały kanału RSS pozwalającego na subskrypcję. Być może wymaga to jakiejś aktywacji od autora? Sprawdzimy to i bęðziemy starali się dołączać kolejne ciekawe pozycje z bikestats.


Masowa turystyka vs to co lubię... * „Nie rozumiem cie Karol. Dlaczego Ty tak jeździsz na tym rowerze? Męczysz się bez sensu i czemu tak daleko?”* – zapytała razu pewnego była współpracowni..
.

1 komentarz:

  1. RSSy blogów są dostępne pod adresami typu http://blase.bikestats.pl/feed

    pozdr

    OdpowiedzUsuń